Klinika Neuronek

 • O nas
 • Nasi specjaliści
 • Galeria
 • Umów wizytę
 • Kontakt
 • 22 126 99 18

  Umów wizytę

  Umawianie wizyt

  W chwili obecnej mamy komplet pacjentów do końca roku 2018. Od 3 września 2018 roku od godziny 13.30 rozpoczniemy przyjmowanie zapisów na rok 2019 dla nowych pacjentów. Zapisu można dokonać osobiście w przychodni lub telefonicznie. Nie przyjmujemy zgłoszeń drogą elektroniczną.

  Wizyta neurologiczna

  Wizyta neurologiczna w Klinice Neuronek w zależności od Małego Pacjenta i jego problemu, może trwać od 1 godziny do około 3 godzin. Będzie polegała nie tylko na sprawdzaniu odruchów (np. przy pomocy młoteczka neurologicznego), ale również na obserwacji różnych elementów ciała, rozmowie z rodzicami i z Dzieckiem, nawet zabawie. W jej trakcie analizowane są wyniki badań, którymi dysponuje pacjent, przeprowadzany jest dokładny wywiad i analiza wyników dotychczasowego leczenia oraz właściwe badanie. Bardzo ważne jest przygotowanie Rodziców i Małego Pacjenta do wizyty, to jest:

  • przedstawienie kompletnej dotychczasowej dokumentacji medycznej: wszelkich badań (np. EEG, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, przezciemiączkowe USG główki– najchętniej w postaci zapisu na elektronicznym nośniku danych typu CD/DVD), kart informacyjnych z leczenia szpitalnego, książeczki zdrowia dziecka, listy leków przyjmowanych obecnie i w przeszłości;
    
  • przekazanie podczas wywiadu wszystkich istotnych informacji i obserwacji w zakresie rozwoju i zachowania dziecka, a także chorób występujących w rodzinie, przebiegu ciąży i okresu okołoporodowego. Wskazane byłoby również przedstawienie istniejących nagrań zachowań Małego Pacjenta, które Rodzice uznają za niepokojące;
    
  • w celu usprawnienia przebiegu wizyty wskazane jest przesłanie dokumentacji z wyprzedzeniem przynajmniej jednego tygodnia. Jeśli nie jest to możliwe, prosimy o kontakt z recepcją w celu ustalenia szczegółów przybycia na wizytę.

   Jeśli macie Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania w zakresie przebiegu wizyty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Wizyta pediatryczna

  Wizyta pediatryczna trwa około 20 minut. Prosimy przynieść książeczkę zdrowia dziecka na wizytę.

  Wizyta u dietetyka

  W zależności od wprowadzanej diety, wizyta trwa 1,0-1,5 godziny.