Klinika Neuronek

 • O nas
 • Nasi specjaliści
 • Galeria
 • Umów wizytę
 • Kontakt
 • 22 126 99 18

  Nasi specjaliści

  Marek Bachański

  Specjalista pediatrii i neurologii dziecięcej II°.

  W latach 1994-2015 pracownik Kliniki Neurochirurgii, a następnie Kliniki Neurologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

  Doktor zajmuje się leczeniem chorób układu nerwowego ze szczególnym uwzględnieniem padaczki, w tym padaczki opornej na leki. Podejmuje się klasycznego leczenia farmakologicznego padaczki, jak również leczenia wysokospecjalistycznego m.in. w oparciu o dietę ketogenną. W kręgu jego zainteresowań są problemy emocjonalne dzieci w każdym wieku (np. przedszkolnym i szkolnym) oraz niektóre objawy z nich wynikające (np. tiki).

  Dodatkowo Doktor wykonuje również praktykę pediatryczną we wszelakim zakresie (stany chorobowe wieku dziecięcego).

  Jest znany z otwartego i serdecznego kontaktu ze swoimi małymi pacjentami. Ścisła współpraca z ich rodzicami to istotny czynnik terapii. To podejście do pacjentów i ich rodzin zostało docenione przez Fundację „Zdążyć z pomocą”, która nagrodziła Doktora medalem „Wyjątkowy Lekarz” im. Prof. Zbigniewa Religi.

  Ewa Krawiecka

  Wieloletni pracownik Instytutu Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka.

  Posiada doświadczenie w prowadzeniu diet i doradztwa żywieniowego zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zajmuje się szerokim wachlarzem terapii wspomagających, począwszy od leczenia otyłości a kończąc na wysoko specjalistycznych dietach np. w autyzmie.

  Od 2006 roku prowadzi szkolenia z zakresu diety ketogennej stosowanej w leczeniu padaczki opornej na leki.

  Prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci.