Klinika Neuronek

 • About us
 • Doctors
 • Gallery
 • Arrange appointment
 • Contact
 • 22 126 99 18

  Umów wizytę

  Informacja w okresie zagrożenia epidemicznego

  Szanowni Państwo,

  W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym, możliwości przyjęć pacjentów w naszej przychodni zostały zmienione, a godziny przyjęć ograniczone.

  Aby zapewnić ciągłość leczenia przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa epidemiologicznego, proponujemy naszym stałym pacjentom w pierwszej kolejności konsultacje telefoniczne. Dotyczy to również odpowiedzi na nadesłane zapytania mailowe. Każdorazowo o propozycji konsultacji telefonicznej w konkretnym dniu zostaniecie Państwo powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

  W uzasadnionych, wyjątkowych przypadkach, możemy utrzymać wizytę osobistą. W przypadku skorzystania z wizyty osobistej, prosimy najpierw o odpowiedzi telefoniczne na pytania z ankiety sanitarnej. Przy wejściu do placówki prosimy o dezynfekcję rąk, zachowanie odległości od recepcjonistki i innych pacjentów min. 1,5 m, udział w recepcji w ankiecie epidemiologicznej oraz dokonaniu pomiaru temperatury. Preferujemy płatność za usługi kartą.

  Dziękujemy za zrozumienie i dostosowanie się do nowych procedur.


  Klinika Neuronek

   

  Umawianie wizyt pierwszorazowych

  W chwili obecnej mamy komplet pacjentów do końca roku 2020. Prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej o planowanych zapisach na rok 2021.

  Wizyta neurologiczna

  Wizyta neurologiczna w Klinice Neuronek w zależności od Małego Pacjenta i jego problemu, może trwać od 1 godziny do około 3 godzin. Będzie polegała nie tylko na sprawdzaniu odruchów (np. przy pomocy młoteczka neurologicznego), ale również na obserwacji różnych elementów ciała, rozmowie z rodzicami i z Dzieckiem, nawet zabawie. W jej trakcie analizowane są wyniki badań, którymi dysponuje pacjent, przeprowadzany jest dokładny wywiad i analiza wyników dotychczasowego leczenia oraz właściwe badanie. Bardzo ważne jest przygotowanie Rodziców i Małego Pacjenta do wizyty, to jest:

  • przedstawienie kompletnej dotychczasowej dokumentacji medycznej: wszelkich badań (np. EEG, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, przezciemiączkowe USG główki– najchętniej w postaci zapisu na elektronicznym nośniku danych typu CD/DVD), kart informacyjnych z leczenia szpitalnego, książeczki zdrowia dziecka, listy leków przyjmowanych obecnie i w przeszłości;
    
  • przekazanie podczas wywiadu wszystkich istotnych informacji i obserwacji w zakresie rozwoju i zachowania dziecka, a także chorób występujących w rodzinie, przebiegu ciąży i okresu okołoporodowego. Wskazane byłoby również przedstawienie istniejących nagrań zachowań Małego Pacjenta, które Rodzice uznają za niepokojące;
    
  • w celu usprawnienia przebiegu wizyty konieczne jest przesłanie dokumentacji z wyprzedzeniem przynajmniej jednego tygodnia. Jeśli nie jest to możliwe, prosimy o kontakt z recepcją w celu ustalenia szczegółów przybycia na wizytę.

   Jeśli macie Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania w zakresie przebiegu wizyty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

   

  Wizyta u dietetyka

  W zależności od wprowadzanej diety, wizyta trwa 1,0-1,5 godziny.