Klinika Neuronek

 • About us
 • Doctors
 • Gallery
 • Arrange appointment
 • Contact
 • 22 126 99 18

  Umów wizytę

  Informacja w okresie zagrożenia epidemicznego

  Szanowni Państwo,

  W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym, dostosowaliśmy możliwości przyjęć pacjentów w naszej przychodni do nowych warunków.

  Aby zapewnić ciągłość leczenia przy równoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa epidemiologicznego, proponujemy naszym stałym pacjentom w pierwszej kolejności konsultacje telefoniczne oraz e-wizyty, o ile lekarz wyrazi na nie zgodę. Każdorazowo o propozycji konsultacji telefonicznej lub e-wizyty w konkretnym dniu zostaniecie Państwo powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

  Wizyty pierwszorazowe nadal odbywają się jedynie w trybie stacjonarnym, bezpośrednio w przychodni. W przypadku skorzystania z wizyty w przychodni prosimy najpierw o odpowiedzi telefoniczne na pytania z ankiety sanitarnej. Przy wejściu do placówki prosimy o założenie maseczek, o dezynfekcję rąk, zachowanie odległości od recepcjonistki i innych pacjentów min. 1,5 m, udział w recepcji w ankiecie epidemiologicznej oraz dokonanie pomiaru temperatury. Preferujemy płatność za usługi kartą.

  Dziękujemy za zrozumienie i dostosowanie się do nowych procedur.


  Klinika Neuronek

   

  Umawianie wizyt pierwszorazowych

  ZAPISY NA  PIERWSZE PÓŁROCZE 2022.

  Uprzejmie informujemy,  że w związku z sytuacją epidemiologiczną zapisy na pierwsze półrocze 2022 roku będą się odbywały jedynie drogą mailową. Zgłoszenia będą przyjmowane na adres mailowy kontakt@klinikaneuronek.pl od dnia 18 października 2021 roku od godziny 6.00. W zgłoszeniu należy bezwzględnie podać imię dziecka oraz pierwszą literę nazwiska, NUMER PESEL, NUMER TELEFONICZNY DO KONTAKTU. Na każde zgłoszenie mailowe zawierające wymagane dane otrzymacie Państwo w ciągu kilku dni informację zwrotną mailową lub telefoniczną o wyznaczonej (według kolejności zgłoszeń) dacie wizyty.

  Nie będą brane pod uwagę maile bez podanych wszystkich wymaganych danych oraz maile wysłane przed datą 18.10.2021 godziną 6.00.

  Ze względu na długość pierwszej wizyty (2 godziny) w każdym miesiącu możemy przyjąć około 18 pacjentów pierwszorazowych.

  Wizyta neurologiczna

  Wizyta neurologiczna w Klinice Neuronek w zależności od Małego Pacjenta i jego problemu, może trwać od 1 godziny do około 3 godzin. Będzie polegała nie tylko na sprawdzaniu odruchów (np. przy pomocy młoteczka neurologicznego), ale również na obserwacji różnych elementów ciała, rozmowie z rodzicami i z Dzieckiem, nawet zabawie. W jej trakcie analizowane są wyniki badań, którymi dysponuje pacjent, przeprowadzany jest dokładny wywiad i analiza wyników dotychczasowego leczenia oraz właściwe badanie. Bardzo ważne jest przygotowanie Rodziców i Małego Pacjenta do wizyty, to jest:

  • przedstawienie kompletnej dotychczasowej dokumentacji medycznej:
  1. EEG bezwględnie wymagane na płycie lub innym nośniku - badanie powinno być nie starsze niż pół roku względem daty wizyty,
  2. aktualny poziomów leków przeciwpadaczkowych,
  3. rezonans magnetyczny (o ile był robiony) bezwględnie na płycie lub innym nośniku,
  4. tomografia komputerowa (o ile był robiona) bezwględnie na płycie lub innym nośniku, 
  5. kart informacyjnych z leczenia szpitalnego, książeczki zdrowia dziecka, listy leków przyjmowanych obecnie i w przeszłości;
  • w celu usprawnienia przebiegu wizyty bezwzględnie wymagane jest przesłanie wyżej wymienionej dokumentacji w postaci elektronicznej z wyprzedzeniem przynajmniej dwóch tygodni przed planowaną wizytą;
  • przekazanie podczas wywiadu wszystkich istotnych informacji i obserwacji w zakresie rozwoju i zachowania dziecka, a także chorób występujących w rodzinie, przebiegu ciąży i okresu okołoporodowego. Wskazane byłoby również przedstawienie istniejących nagrań zachowań Małego Pacjenta, które Rodzice uznają za niepokojące.

   Jeśli macie Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania w zakresie przebiegu wizyty oraz przesyłania dokumentacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

   

  Wizyta u dietetyka

  W zależności od wprowadzanej diety, wizyta trwa 1,0-1,5 godziny.